SERVIER

XXІІI Національний конгрес кардіологів України

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР КОНГРЕСУ

Серв’є (Servier) – міжнародна фармацевтична група, яка керується Фондом. В Україні «Серв’є» здійснює свою діяльність понад 20 років, а продуктове портфоліо в Україні представлене 19 оригінальними брендами, що забезпечує доступ українських пацієнтів до високоякісного лікування у ключових терапевтичних областях: онкологія, кардіометаболізм, неврологія, імунозапальні захворювання.

 

З перших днів війни компанія «Серв’є» активно долучається до допомоги закладам охорони здоров’я, пацієнтам та населенню як на глобальному, так і локальному рівнях. Ще на початку березня Група "Серв’є" створила "Фонд солідарності України", з якого надано фінансову допомогу на загальну суму, що на сьогодні перевищує 1,5 мільйона євро. «Серв’є Україна» надала благодійну допомогу лікарськими засобами «Серв’є» понад 184 лікарням по всій країні, включаючи найбільш постраждалі від окупації та воєнних дій регіони, на суму 28 млн грн. Окрім препаратів лікарням була надана фінансова допомога для закупки необхідного обладнання та/або медичних товарів на суму 1,6 млн грн. Компанія і надалі продовжує надавати благодійну допомогу на запит закладів охорони здоров’я. Крім цього, «Серв’є Україна» надала благодійну допомогу у розмірі 1 млн грн для підтримки та організації прихистку, харчування, лікування та реабілітацію внутрішньо переміщеним особам.

 

У всьому світі співробітники Групи «Серв’є» віддані терапевтичному прогресу задля задоволення потреб пацієнтів та своїми діями роблять внесок у те, щоб передати майбутнім поколінням світ, у якому якісна охорона здоров’я буде доступна кожному.