Вітання президента Всеукраїнської асоціації кардіологів України

Вельмишановний(а) колего!

Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Всеукраїнська асоціація кардіологів України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України запрошують Вас взяти участь у роботі XXІ Національного конгресу кардіологів, що відбудеться в Києві 21-25 вересня 2020 року.


Пандемія COVID-19 внесла свої корективи в життя світового суспільства. ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України та Всеукраїнська асоціація кардіологів своєчасно відреагували на виклики пандемії і створили відповідно до сучасних тенденцій цифрових технологій науково-інформаційну платформу «Cardio Hab» та сайт cardiocongress.org.ua для проведення масштабних заходів, в тому числі XXІ Національного конгресу кардіологів України в режимі Online.


Одне із питань Конгресу – персоніфікований підхід до ведення пацієнтів із серцево-судинними хворобами та ураження серцево-судинної системи коронавірусом.


В роботі Конгресу очікується участь багатьох провідних вчених і лікарів з України та закордонних країн.


Програма Конгресу передбачає спільні засідання представників вітчизняних та міжнародних асоціацій. Будуть представлені курси для практикуючих і сімейних лікарів - «Школа практикуючого лікаря», «Загальна практика - сімейна медицина», проведено конкурс молодих вчених, розглянуті питання коморбідності.


В рамках Конгресу вперше в електронному форматі буде працювати виставка лікарських засобів, виробів медичного призначення та апаратури.


Підведення підсумків та визначення подальших напрямків розвитку кардіології в Україні відбудеться під час роботи Генеральної асамблеї Конгресу.


Висловлюємо впевненість, що перший в історії Конгрес кардіологів України в Online форматі пройде успішно, забезпечить якісне отримання інформації та віртуальне спілкування, буде сприяти прогресу кардіології в нашій державі.


Бажаємо Вам та Вашим близьким і рідним міцного здоров’я та плідної і цікавої роботи під час Конгресу!