ПРЕДСТАВНИЦТВО МЕДА – ГРУПА КОМПАНІЙ МАЙЛАН

XXI Національний конгрес кардіологів України

ПАРТНЕР КОНГРЕСУ

Майлан – це глобальна фармацевтична компанія, що входить в п’ятірку світових фармацевтичних виробників за об’ємом призначених препаратів¹. В Україні фокус компанії лежить в таких напрямках: «Серцево-судинні захворювання», «Діабет та обмін речовин», «Біль та запалення», «Дерматологія», «Алергологія», «Безрецептурні лікарські засоби».

https://www.europeanpharmaceuticalreview.com/

*Заповнюючи анкету, підтверджую, що належним чином та у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-VI (ст. 8 Закону №2297 на офіційному сайті ВРУ) повідомлений про розпорядника персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права, визначені чинним законодавством України у сфері захисту персональних даних, мету збору персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, та даю згоду та дозвіл на обробку персональних даних Представництву «Меда Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ». Згода вступає в силу з дня її під-твердження, розповсюджується на всі надані суб’єктом персональних даних персональні дані і діє до моменту знищення (видалення) персональних даних. Згода може бути відкликана в будь-який час на підставі письмової заяви, надісланої на електронну адресу officeua@mylan.com.

Персональні дані оброблятимуться з метою розповсюдження інформаційних матеріалів для медичних та фармацевтичних працівників через електронну пошту та месенджери. Розпорядником оброблятимуться такі персональні дані: ПІБ; Спеціальність; Місто; Електронна адреса; Контактний телефон.

Розпорядником персональних даних є Представництво «МЕДА Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ», розташоване за адресою м. Київ, 01033, вул. Сім’ї Прахових, 54. Розпорядник здійснюватиме наступні дії з персональними даними: збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, вико-ристання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.