ARTERIUM

XXІІІ Національний конгрес кардіологів України

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР КОНГРЕСУ

Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році.


Корпорація об'єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм»: «Київмедпрепарат» - лідер з виробництва антибактеріальних препаратів в Україні - виготовляє лікарські засоби з 1847 року.


До продуктового портфеля підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: порошки для ін’єкції, таблетки, капсули, порошки та гранули для оральних розчинів, м’які лікарські форми. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати.

Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році.

Продукцію для ТМ Артеріум виробляють підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм».

«Київмедпрепарат» виготовляє лікарські засоби з 1847 року. До продуктового портфеля підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: порошки для ін’єкції, таблетки, капсули, порошки та гранули для оральних розчинів, м’які лікарські форми. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати.

«Галичфарм» виготовляє лікарські засоби з 1911 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби у формах: розчини для ін’єкцій та інфузій, таблетки, розчини для зовнішнього та внутрішнього застосування.

До продуктового портфелю Корпорації «Артеріум» входять 147 засобів для здоров’я людини та 17 ветеринарних препаратів. Основні терапевтичні напрями «Артеріум»: протимікробні засоби, засоби для серцево-судинної, центральної нервової та травної систем, а також дерматологічні, урологічні, ендокринологічні й офтальмологічні засоби.

0:00
0:00

Серцево-судинний континуум на межі кардіології та ендокринології. Розбір клінічних варіантів

Гострий коронарний синдром: на стику теорії  та практики. Нові можливості антиагрегантної терапії